Novostavby

Podnikanie je s nami jednoduchšie!

  • jednoduché zapojenie prostredníctvom jednej zásuvky
  • dlhodobá úspešná spolupráca s developermi a investormi
  • individuálny prístup k zákazníkom
  • portfólio atraktívnych služieb

Novostavby

Spoločnosť UPC Broadband Slovakia dlhodobo spolupracuje s developermi a investormi v rámci rozširovania svojej optickej káblovej siete. Naše rozvody nájdete vo väčšine rezidenčných a administratívno-obchodných novostavbách.

 

Ponúkame pre vás celý rad atraktívnych služieb s jednoduchým zapojením prostredníctvom zásuviek, ktoré sú už v byte zabudované.

 

Každá požiadavka na zapojenie služieb je riešená individuálne na predajnom oddelení novostavby@upc.sk

Jednoduché zapojenie
otvoriť zatvoriť

prostredníctvom jednej zásuvky

Televízne služby
otvoriť zatvoriť

digitálna a analógová káblová televízia

Internetové služby
otvoriť zatvoriť

vysokorýchlostné pripojenie na internet, bez dátových limitov

Telefónne služby
otvoriť zatvoriť

komfort tradičného telefónu so všetkými výhodami digitálnej techniky

Dátové služby
otvoriť zatvoriť

komplexné dátové riešenia podľa požiadaviek zákazníka

 

Realizované projekty

Realizované projekty

Terasy nad hradom
otvoriť zatvoriť

Bývajte v najvyššie položenom terasovom byte v Starom meste, alebo si príďte vybrať zaujímavé obchodné priestory

Kvalitné materiály, moderné technológie a nadčasový dizajn

To všetko nájdete v terasovom byte s najlepším výhľadom, aký hlavné mesto ponúka. Využite poslednú možnosť bývania v jednom z najvyššie položených obytných miest vôbec. Presťahujte sa Na Hrebienok, a nik na vás nebude môcť dívať zhora.

Exkluzívna lokalita môže byť novým domovom aj pre vaše podnikanie

Príďte si pozrieť posledné voľné obchodné priestory nech sú vaši zákazníci vždy na dobrej adrese.

Nikola House
otvoriť zatvoriť

Polyfunkčný objekt NIKOLA HOUSE predstavuje príjemné mestské bývanie v širšom centre Bratislavy, v obľúbenej časti Ružinov.

V tichej jednosmernej ulici, bokom od rušnej, pulzujúcej dopravy, pribudne 4-podlažný bytový dom so sviežou modernou architektúrou.

Objekt ponúka 27 dvoj a troj – izbových bytov s balkónmi, so štandardným vybavením s možnosťou parkovania v podzemnej garáži. Byty sa budú nachádzať na 2. – 4. nadzemnom podlaží. Na prízemí budú 3 komerčné priestory so samostatnými vstupmi.

NIKOLA HOUSE, nachádzajúci sa v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosťou a možnosťami pre aktívny oddych v okolí Štrkoveckého jazera, je zárukou pohodlného bývania s dostatkom súkromia.

Autorom polyfunkčného objektu je renomovaný architekt Ing. Arch. Juraj Závodný. Výstavbu realizuje skúsený investor i stavebník, s viac ako 20 ročnými skúsenosťami s výstavbou rezidenčných i komerčných objektov. Výhradným predajcom projektu je realitná kancelária IURIS spol. s r.o., ktorá má taktiež viac ako 20 ročné skúsenosti na realitnom trhu.

Projekt - Betliarska
otvoriť zatvoriť

Bytový dom Betliarska je šesťpodlažná budova s jedným podzemným a šiestimi nadzemnými podlažiami. Nachádza v tichej lokalite mestskej časti Petržalka – mimo hlavných ciest, ale s priamym napojením na mestský dialničný okruh.

Bezprostredná blízkosť petržalskej hrádze ponúka možnosť športu , relaxu a cykloturistiky. Výhodou umiestnenia Domu Betliarska je veľmi dobrá dostupnosť autom i MHD do centra mesta.

Výhodou projektu je cenovo dostupné bývanie s bezproblémovým parkovaním, ku každému bytu prislúcha loggia a pivničná kobka.

Dornyk
otvoriť zatvoriť

Bytový dom v zabývanej časti Ružinova - Trnávka. Atraktívne a zároveň efektívne: atraktívna architektúra s účelným členením bytov; zabezpečený areál s vlastnou prístupovou cestou s rampou a elektrozámkom; parkovanie v areáli.

Rozumné a praktické: pre každého dostupné 1,2 a 3 izbové malometrážne byty s loggiou, balkónom alebo predzáhradkou; uzavretý areál s dostatkom zelene a detským ihriskom.

Pomenovanie DORNYK pochádza z histórie, z 15. storočia. Oblasť bola súčasťou vajnorského chotára a v urbárnych záznamoch bola zaznamenaná ako Dornyk alebo Dvorník. Tvorili ho polia, lúky a pasienky.

Dom "Richtár" Vajnory
otvoriť zatvoriť

Projekt "Dom Richtár" je vhodne situovaný v blízkosti zastávky MHD, vjazd na pozemok ústi do hlavnej dopravnej tepny vo Vajnoroch, Roľníckej ulice. Táto mestská časť Bratislavy ponúka tiež rýchle napojenie na diaľnicu D1. Predpokladá sa tak atraktívne bývanie v príjemnej tichej lokalite s jednoduchým napojením na stred hlavného mesta, ako aj na výjazd z mesta.

Kvôli blízkosti zastávky MHD a situovania Zdravotného strediska, ktoré predpokladajú zvýšený pohyb ľudí, je do tejto strany situovaná jednopodlažná časť nebytového priestoru, ktorého cieľom je oddialiť rušnú časť ulice od bytov. Rovnako sa tento nebytový priestor architektonicky spája so zastávkou MHD vytvorením prekrytého priestoru pomocou konzoly v exteriéri. Takého riešenie opticky odčlení záhrady objektu s cieľom zvýšiť kvalitu užívania bytov a záhrad rodinných domov.

Správny, vyvážený a materiálovo atraktívne riešený návrh jednotlivých prvkov objektu, farebné riešenie aj počet konštrukčných a architektonických detailov zodpovedajúcich mierke prostredia a človeka, zabezpečia pozitívne vnímanie tohto diela.

Účel objektu vychádza z nášho zámeru vytvoriť bývanie pre väčšie aj menšie mladé rodiny, či jednotlivcov, preto jedno-, dvoj- aj trojizbové byty s rôznymi výmerami, niektoré so záhradou a niektoré s balkónom, či loggiou. Celkovo je tu riešených 12 bytov, z toho 1 jednojizbový, 6 dvojizbových a 5 trojizbových. Na 1.NP sa nachádzajú 4 ateliéry a jeden nebytový priestor, ktorý je v exteriéri združený so zastávkou MHD.

Rezidencia Machnáč
otvoriť zatvoriť

V prípade, že hľadáte kráľovské bývanie, kde by ste mohli zabudnúť na každodenný stres, starosti a stráviť voľný čas v kruhu rodiny, už nemusíte! Bývanie uprostred prírody v prestížnej lokalite centra mesta na kopci Machnáč ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu, z priľahlej Drotárskej cesty výbornú dopravnú dostupnosť do centra i na diaľničný obchvat, komplexnú občiansku vybavenosť a rôznorodé možnosti aktívneho a pasívneho odpočinku. Čaro celému projektu dodáme rozsiahlou úpravou okolia. Na pozemku rezidencií plánujeme výsadbu viac ako 146 stromov a 1 127 drevín.

Svetlo a priestor tu hrá hlavnú úlohu. Určite oceníte možnosť vybrať si nielen veľkosť svojho bytu, polohu, ale dokonca aj svetovú stranu, na ktorú budú orientované Vaše okná. Slnečné a dispozične dobre riešené 2-izbové, 3-izbové a 4-izbové byty ponúkajú priestranné balkóny a terasy. Strešné terasy bytov na piatom podlaží ponúkajú jedinečné výhľady na panorámu Bratislavy, Kamzík a Rakúsko.

Výstavba tohto projektu začala v lete minulého roku. Každá z päťpodlažných rezidencií - Gaštan, Jaseň, Javor a Jedľa - ktoré sú teraz v ponuke, má dve podzemné podlažia vybavené garážovými státiami a pivnicami. K dispozícii sú nádherné slnečné byty s výmerou od 63,07 do 114,48 m2. Ku všetkým bytom je pohodlný bezbariérový prístup pomocou rampy a výťahu. Všetky rezidencie spĺňajú normu B energetickej hospodárnosti, t.j. sú to budovy s nízkou spotrebou energie.

Petžalka City
otvoriť zatvoriť

Lokalita výstavby
Zelené srdce - Centrálne položené územie Petržalka City má tvar polovice srdca. Nové centrum bude zelené, predovšetkým vďaka Mestskému parku. Takto vznikol symbol Petržalka City, ktorým sa stalo ZELENÉ SRDCE.

Voda
Vodná plocha Chorvátskeho ramena je ústredným prvkom celého projektu a Mestského parku. Voda ramena sa postupne stane klenotom územia, ktoré vznikne jeho rozvojom a kultiváciou. Vytvára tak s Mestským parkom vysokú hodnotu rezidenčného prostredia.

Električka
Nová tepna – planovaný koľajový NS MHD – Petržalská električka spojí toto územie s celou Petržalkou a centrom mesta. V prvej etape sa dotkne územia pri Rusovskej ceste, konkrétne na Bosákovej ulici. V ďalšej etape bude mať zastávku priamo na území Petržalka City. Vytvorí dopravnú os Petržalky a v území Petržalka City pôjde stredom mestského bulváru.

Jurský obytný park
otvoriť zatvoriť

Jurský obytný park sa nachádza na okraji Svätého Jura pri výjazde v smere na Pezinok po pravej strane cesty II/502 a zaberá plochu cca 6ha. Navrhovaná štruktúra sa člení na funkčné celky bývania, komunikácií, parkovania, plochy voľnej zelene a doplnkové celky (občianska vybavenosť, detské ihrisko a pod.)

Jurský obytný park je miesto, kde môžete vychovávať svoje deti, nájsť pokoj po celodennom pracovnom strese, je to miesto ďaleko od nástrah mestských sídlisk a predsa v tesnej blízkosti hlavného mesta. Je to miesto pre Vás...

Slnečnice - Južné mesto
otvoriť zatvoriť

Projekt Slnečnice vznikol s cieľom poskytnúť jeho obyvateľom viac ako len miesto na bývanie. Od začiatku sme mali na pamäti snahu vybudovať miesto, ktoré bude plné pohody a poskytne všetkým maximálny komfort bývania, relaxu a pokojného domova.

Tomuto cieľu sa podriadil nielen výber lokality, ale aj architektonické zhotovenie a celková koncepcia projektu. Vznikli tak unikátne podmienky pre tých, ktorí uprednostňujú moderné trendy bývanie s dôrazom na jeho ľudský rozmer.

Slnečnice Južné Mesto poskytuje svojim obyvateľom maximálny komfort bývania priamo v prírode s vynikajúcimi možnosťami relaxu, ktoré tu priaznivci aktívneho životného štýlu dokážu využiť. Práve pre nich bude táto nová zelená časť Bratislavy miestom na vytvorenie očarujúceho moderného domova.

Dostupnosť: cesta do srdca Bratislavy netrvá dlhšie ako 10 minút po ktorejkoľvek z existujúcich hlavných petržalských tepien.

Ihriská: priamo v obytnej zóne je pripravené detské ihrisko a zázemie pre šport a hry. Môžete si tak zahrať futbal či basketbal v pohodlnej blízkosti svojho domova alebo stráviť príjemné chvíle s najbližšími len kúsok od domu.

Blízkosť hrádze: slnečnice sú zasadené do krásnej prírody lužných lesov a k hrádzi sa obyvatelia dostanú príjemnou prechádzkou lesným chodníkom za necelých 5 minút.

Koliba Design Cubes
otvoriť zatvoriť

Nádherné prostredie, neodolateľný panoramatický výhľad a komfortný priestor - to všetko ponúka Projekt Koliba Design Cubes. V záhybe Podkolibskej a Bellovej ulice v bratislavskej časti Koliba, nájdete domov svojich snov. Projekt pozostáva zo 6 rodinných dvojdomov a jedného domu, ktoré sú v podzemí prepojené spoločnou garážou. Objekty sú atraktívne, kaskádovito usporiadané. Všetky domy sú trojpodlažné, pričom na každom podlaží je samostatný byt.

V ponuke nájdete 39 nadštandardných bytov s obytnou plochou od 104,76 m² do 177,33 m². Byty v jednotlivých domoch sú prístupné zo spoločného schodiska, pre každý dvojdom je k dispozícii jeden spoločný výťah. Všetky byty na prízemí sú dvojizbové s terasou a veľkorysou predzáhradkou, s dokonalým výhľadom na mesto a bez narušenia súkromia. Byty na strednom podlaží sú trojizbové a prislúcha k nim loggia. Na vrchnom podlaží sa nachádzajú byty trojizbové s loggiou a štvorizbové. Majitelia bytov na tomto podlaží môžu vďaka interiérovému schodisku v bytoch využívať aj priestrannú strešnú terasu (s plochou od 152,07 do 164,77 m²) vhodnú na letné posedenia s priateľmi a grilovačku.

Všetky byty majú nadštandardne riešenú dispozíciu s dvomi kúpeľňami a panoramatickým výhľadom na mesto z obývacej izby alebo kuchyne cez presklenú fasádu. Vďaka veľkým preskleným plochám a francúzskym oknám je v bytoch po celý deň dostatok svetla. Jednotlivé byty ponúkame ako holobyty, aby si nový majiteľ vytvoril bývanie podľa svojich vlastných predstáv. Každá bytová jednotka má svoju pivničnú kobku, ktorá sa nachádza v podzemných priestoroch, v blízkosti garáže. Pre každý byt je určené jedno alebo dve parkovacie miesta, v závislosti od rozlohy bytu.

Agát pod Slavínom
otvoriť zatvoriť

Agát rezidencia pod Slavínom sa nachádza na západnej strane Malých Karpát v mestskej časti Bratislava – Staré Mesto, zastavanou najmä vilovou zástavbou. Mestská časť Staré Mesto je historickým jadrom, ktoré je známe svojim verejným, politickým, kultúrnym spoločenským a turistickým životom. Rezidencia je efektívne vsadená do tichého prírodného prostredia na križovatke ulíc Havlíčkovej a Břeclavskej. V bezprostrednej blízkosti Rezidencie Agát sa nachádza Horský park, ktorý je ideálnym miestom na relaxáciu, šport.

Prvý objekt je navrhnutý ako bytový dom s bytmi v nadzemných podlažiach. V 1. až 3. nadzemnom podlaží sú umiestnené vždy štyri apartmánové byty. V 1. podzemnom podlaží prvého objektu sú situované vstupné priestory, v severovýchodnej časti pôdorysu je navrhnutý priestor určený pre obchod, alebo služby so samostatným vstupom. V časti 2 a 1 podzemného podlažia sú navrhnuté komory patriace k jednotlivým bytom. Objekt je zastrešený bezúčelovou plochou strechou.

Druhý objekt je taktiež navrhnutý ako bytový dom s bytmi a ateliérmi v nadzemných aj podzemných podlažiach. Celkovo v tejto časti objektu sa nachádza 9 apartmánových bytov a 2 ateliéry. V časti 2. podzemného podlažia sú navrhnuté komory patriace k jednotlivým bytom a ateliérom. Objekt je prevažne zastrešený bezúčelovou plochou strechou. 3. nadzemné podlažia sú pri oboch objektoch navrhnuté ako ustúpené, pričom zvyšná časť pôdorysu je tvorená účelovými terasami patriacimi k priľahlým bytom.

Medzi obidvoma objektmi je v 1. podzemnom podlaží navrhnutá halová garáž s vjazdom so severovýchodnej strany. V garáži sú okrem 40 garážových státí navrhnuté aj malé sklady. Strecha garáže je medzi objektmi navrhnutá ako strešná záhrada s polo vzrastovou zeleňou. Oba objekty sú v 2. podzemnom podlaží prepojené podzemnou halovou garážou. Garáž je prístupná zo severozápadu z Břeclavskej ulici.

Celý objekt je navrhnutý architektonickou kanceláriou AZ ATELIÉR s.r.o., aby spĺňal požiadavky komfortného bývania.

Jantar Jarovce
otvoriť zatvoriť

Jantar je nový rezodenčný projekt len 6 km od Bratislavy, ktorý vám ponúka moderne riešené byty a samostatné stavebné pozemky. Na vami vybranom pozemku vám môžeme postaviť na kľúč jeden z 3 typových rodinných domov alebo rodinný dom podľa vami vybraného projektu.

Súčasťou Jantáru sú aj obchodné priestory, ktoré vám poskytnú skvelé služby priamo v projekte. Príjemnú malú kaviareň pre stretnutia s priateľmi, pizzeriu, banku či kaderníka budete mať vždy poruke.

Ak si chcete vychutnať pokoj a súkromie v prírode a pritom ruch a výhody mestského života, predstavujeme vám najlepšie riešenie. Projekt Jantár sa nachádza v mestskej časti Jarovce, obklopený zeleňou, vzdialený iba 6 km od centra Bratislavy. Na čas strávený v zápchach môžete pokojne zabudnúť. Do mesta sa len za niekoľko minút dostanete rovno po nízko frekventovanej diaľnici zo smeru Viedeň- Bratislava, ktorý je až 50-krát menej vyťažený ako ostatné príjazdy do Bratislavy.

V Jantári sme pre vás pripravili širokú ponuku komfortných a rozumne riešených bytov. Vďaka veľkoryso riešenému preskleniu je denná časť bytu príjemne presvetlená. Byty sú dokončené vo vyššom štandardnom prevedení, vybavené kvalitnými materiálmi ,svojim farebných prevedením je každý z nich originál. V cene bytu je pivničný skladový priestor.

Villa Rustica
otvoriť zatvoriť

Ideálne bývanie, ktoré už dlho hľadáte a aké tu doteraz nebolo. Spojenie najvyššieho komfortu, obkoleseného prírodou s nádhernými výhľadmi a predsa v meste.

VILLA VISTA je nadčasový architektonický objekt s borovicovým lesom hneď za oknami a s krásnym panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty aj Devínsku Kobylu. Objekt rastie na ulici Martina Granca v Bratislave Dúbravke, v novej zóne Brižite a využíva mestskú infraštruktúru, ale zasadený je prakticky v lese.

Nadčasová vilová architektúra a komfortné byty

Projekt VILLA VISTA spĺňa najnáročnejšie architektonické kritéria. Nadčasová architektúra doplnená kultivovanými parkovými úpravami zabezpečí dlhodobo príjemné bývanie a zhodnotenie investície. Trojpodlažná hmota domu doplnená ustúpeným podlažím, užšou stranou orientovaná do ulice sa otvára k lesu, aby tento prírodný fenomén mohol naplno prenikať do jej interiérov.

Projekt ponúka byty od 3-izbových cez 4- a 5-izbové až po luxusný a naozaj jedinečný 7-izbový strešný apartmán. Veľké terasy, luxusné zasklené steny a francúzske okná umožňujú prenikanie prírodného fenoménu lesa až do interiéru, čím vytvárajú tak pocit jedinečnosti a komfortu.

Projekt VILLA VISTA sa realizuje v exkluzívnom štandarde. Všetky použité materiály, povrchové úpravy aj zariaďovacie predmety sú kvalitné, trvanlivé a priateľské k životnému prostrediu. Všetko vhodne dopĺňajú francúzske okná a veľkoplošné otvárateľné zasklené steny, ktoré zabezpečujú maximálne presvetlenie bytov a optické prepojenie interiérov s exteriérom.

Nová Terasa Košice
otvoriť zatvoriť

Na hraniciach mestskej časti Staré Mesto v tesnej blízkosti historického centra Košíc vám NOVÁ TERASA ponúka výnimočné mestské bývanie.

Architektonický návrh z dielne známeho ateliéru Vallo – Sadovský je unikátny hlavne rozmanitou typológiu bytov a komunitnosťou vzájomne poprepájaných blokov, vytvárajúcich átriá vyplnené zeleňou a relaxačnou zónou.

V okolí Novej terasy sa nachádzajú školy, škôlky, zdravotnícke centrum a rozsiahle nákupné možnosti. Využite jedinečnú príležitosť vybrať si najvhodnejšiu dispozíciu spomedzi 1- až 4-izbových bytov s balkónom, terasou, loggiou alebo patiom. Komfortné vonkajšie aj kryté parkovanie pre každého. Vnútrobloky prístupné len pre obyvateľov a videovrátnik spoločných priestorov umiestnený v každom byte zaistia, že vaše súkromie aj rodina sú v bezpečí. Znížené okenné parapety zabezpečia maximálne presvetlenie a výhľady do okolia.

Bytový dom Mondrev
otvoriť zatvoriť

Jednou z priorít súčasnej doby na Slovensku je riešenie bytovej otázky obyvateľov menších miest. Výborným príkladom rozvoja bývania je aj zámer investora bytového domu MONDREV v Moldave nad Bodvou, spoločnosti MON-DREV s.r.o.

V stavebnom systéme VELOX tu v rokoch 2012-2013 vznikne nízkoenergetický bytový dom s 24. bytovými jednotkami. Byty sú trojizbové s úžitkovou plochou od 56 m² do 68 m². Mezonetové byty sú 4, 5 a 6 izbové s úžitkovou plochou od 111 m². Na prízemí sa nachádzajú 4 bezbariérové byty.

Nová atraktívna poloha len 30 minút od Košíc. Zdravé úsporné bývanie v nízkoenergetickom dome zo systému VELOX. Atraktívna architektúra bytového domu s bytmi s moderným dispozičným riešením. Tiché bezpečné prostredie. Výborná občianska vybavenosť.

Bytová veža Oberon
otvoriť zatvoriť

Polyfunkčný objekt s 86 bytmi sa nachádza v atraktívnej lokalite v centre Dlhých Dielov s exkluzívnym výhľadom na Bratislavu z každého poschodia.

Na 19 poschodiach nájdete okrem bytov a apartmánov aj občiansku vybavenosť vrátane služieb a vynikajúcej dopravnej dostupnosti MHD.

Slnečné byty s čiastočnou alebo úplnou orientáciou na južnú stranu, loggia, balkón alebo terasa, to všetko podporí UPC svojimi službami pre vás v tomto objekte!

Symbolický zriaďovací poplatok, sledovanie digitálnej káblovej televízie na jeden mesiac zadarmo, možnosť sledovať káblovú televíziu na všetkých televízorov v domácnosti či výber vhodného produktu pre vás v pohodlí vášho bydliska, to všetko Vám zabezpečí UPC vo Vašom novom bývaní!

Condominium Renaissance
otvoriť zatvoriť

Condominium Renaissance sa svojimi jedinečnými charakteristikami jednoznačne zaradí medzi najprestížnejšie adresy v Bratislave. Vilové domčeky sú zasadené do lona prírody v svahovitom teréne s južnou orientáciou s čarovným výhľadom na hrad priamo z intímneho prostredia veľkorysej terasy. Jednotlivé dvojice domov majú vždy inú výrazovú charakteristiku, výsledným efektom je však prekvapivá celistvosť celej kompozície.

UPC Vám zútulní Váš nový domov krištáľovo čistým obrazom digitálnej televízie a televízie s vysokým rozlíšením (HDTV), rýchlym internetom a kvalitným telefonovaním za nízky zriaďovací poplatok a výhodnú cenu služieb.

Rezidencia Cubicon
otvoriť zatvoriť

Česká developerská skupina Sekyra Group odštartovala svoje pôsobenie na Slovensku projektom CUBICON v Mlynskej doline v roku 2007.

Atraktívny CUBICON upúta už na prvý pohľad. Bratislavčanom ponúka bývanie v 194 bytoch. Jedno až päť izbové byty o rozlohe 30 – 255 m2 sú architektonicky zaujímavo riešené s ohľadom na plné využitie slnečnej energie. Veľkorysé terasy, lodžie a zimné záhrady tvoria významnú časť južnej vonkajšej fasády obytných domov. Na týchto stranách sa nachádzajú prevažne denné zóny bytov, ktoré sú dokonale presvetlené.

Naopak – nočné zóny bytov architekti navrhli na severozápadnú stranu. Developer ponúka novým rezidentom dostatok parkovacích miest na vonkajších okolitých plochách, a taktiež v suteréne.

Bytové štandardy v Cubicone spĺňajú očakávania aj náročnejšieho klienta. Širokú škálu kvalitných materiálov a poradenstvo na vysokej úrovni ocenia v dnešnej dobe najmä aktívni ľudia.

K vybaveniu bytov neodmysliteľne patria aj kvalitné dátové služby. V Cubicone poskytne luxus triple play prostredníctvom jednej zásuvky UPC BROADBAND Slovakia. Peter Klima, výkonný riaditeľ spoločnosti Sekyra Group hovorí: "UPC poznajú mnohí, pretože veľa domácností využíva ich služby. Dnes patrí medzi popredné spoločnosti v poskytovaní televízie, internetu a telefónie na Slovensku. Výhodou UPC je dobrá znalosť slovenského trhu, ale predovšetkým moderná spoľahlivá technológia. UPC by nemal chýbať ani v domácnostiach Cubiconu."

River Park
otvoriť zatvoriť

Na nábreží Dunaja pod Bratislavským hradom vyrastá luxusná štvrť River Park. River Park poskytne moderné, luxusné bývanie, osobité reštaurácie a obchody, štýlové kaviarne a všadeprítomný kontakt s riekou.

Exkluzivitu života na rieke znásobí päťhviezdičkový hotel svetoznámej siete Kempinski. Na druhej strane River Park poskytne podnikateľom priestor na oslovenie tej najáročnejšej klientely.

Obyvateľom bude zvyšovať komfort oddychová zóna s množstvom aktivít, zelené plochy, aleje, promenáda i početné služby. K týmto službám sa zaradí i UPC a jeho digitálne triple play služby, na ktoré sa môžete tešiť na vašej novej prestížnej adrese.

Tatra City
otvoriť zatvoriť

Tatra City ponúka moderné a priestranné bývanie vo výhodnej lokalite s dobrou dostupnosťou a vynikajúcou polohou v blízkosti centra mesta. V blízkosti sa nachádzajú všetky potrebné služby – škôlky, školy, obchody, zdravotné a kultúrne zariadenia. Je to lokalita, ktorá je určená na významný rozvoj v najbližších rokoch.

Práve sem zamierilo i UPC, aby Vám zvýšilo Váš vlastný komfort bývania jedinečnou ponukou, výhodnými službami, výhodným pripojením a benefitmi pre vás.

Vienna Gate
otvoriť zatvoriť

Vienna Gate je polyfunkčný objekt pozostávajúci z bytového domu, apartmánového domu a z obchodnej galérie. Nachádza sa v mestskej časti Bratislava-Petržalka. Nachádza sa tu 120 bytov, 176 apartmánov, 2 podlažia parkovacích stojísk v suteréne budovy. Obchodná galéria má tri podlažia s celkovou rozlohou vyše 9000 m². Pri objekte je MHD zastávka a ŽST Petržalka. Dostupnosť historického centra je autom 5 minút, MHD 10 minút. V blízkosti Petržalské korzo spájajúce Petržalku a Staré Mesto, dunajská hrádza. Rýchlo dostupné hlavné ťahy na Prahu, Košice, Viedeň či Budapešť. Vlaky do Viedne zo ŽST Petržalka odchádzajú počas pracovného týždňa každú hodinu, počas víkendov každé dve hodiny.

 

Kontakt

Využite tento formulár pre objednávky alebo otázky ohľadne realizácie a možností pripojenia novostavieb a individuálnych nebytových priestorov, rodinných domov, obchodných prevádzok, atď.

  1. Zadajte Vaše meno Meno môže obsahovať iba písmená
  2. Zadajte svoju emailovú adresu Neplatný formát emailovej adresy
  3. Zadajte svoje telefónne číslo Telefónne číslo zadávajte bez medzier
  4. Zadajte mesto, v ktorom sa objekt nachádza
  5. Opíšte Vašu požiadavku
  6. Odoslaním formulára súhlasíte s obchodnými podmienkami a so spracovaním Vašich osobných údajov.

 
 
 

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre marketingové účely spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o., so sídlom Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava, IČO: 35 971 967, na dobu 1 roka od udelenia súhlasu.

 

Rozsah mojich poskytnutých osobných údajov je nasledujúci: meno, priezvisko, adresa. Tento súhlas môže byť kedykoľvek odvolaný, a to aj pred uplynutím doby, na ktorú bol poskytnutý.

Obchodné podmienky