Partnerská spolupráca s UPC Business

Odporučte nás,
odmeníme vás....

V UPC Business hľadáme externých obchodných partnerov, ktorí budú ponúkať naše hlasové, internetové a dátové služby. Využite najlepšiu ponuku externej spolupráce na telekomunikačnom trhu.

Ako to funguje?

Staňte sa súčasťou tímu, ktorý pripravuje telekomunikačné riešenie ako pre živnostníkov, tak aj pre firmy a korporácie, a spoločne ponúkajme služby UPC. Alebo stačí, keď nás len odporučíte a my uzavrieme s firmou zmluvu. Takto získate najvyššiu odmenu na trhu.

 

Prečo s nami spolupracovať?

  • externá spolupráca bez záväzku a aj pri svojom terajšom zamestnaní
  • provízia z uzavretých kontraktov
  • obchodná a marketingová podpora
  • spolupráca s medzinárodne uznávanou telekomunikačnou spoločnosťou
  • vlastníme jednu z najväčších optických sietí a sme zavedená technologická spoločnosť s garanciou kvality a nepretržitým dohľadom

 

O nás

V roku 2011 sme vytvorili divíziu UPC Business, ponúkajúcu komplexné portfólio telekomunikačných služieb. Opierame sa o vlastnú špičkovú základnú sieť z optických vláken, ktorá v Českej a Slovenskej republike meria viac ako 6 000 kilometrov, má viac ako 900 aktívnych uzlov POP a pripojenie do všetkých významných národných aj medzinárodných telekomunikačných služieb. Naším poslaním je prinášať zákazníkom možnosť pripojenia sa do digitálneho sveta, objavovať ho a voľne sa v ňom pohybovať.

Odporučte nás,
odmeníme Vás...

Hľadáme externých
obchodných partnerov

Kontakt

Michal Starczewski

Manager of external sales channel

Tel: +420 724 004 803
Michal.Starczewski@upc.cz

 
 

Staňte sa partnermi
pre 3CX

Zadajte svoje kontaktné údaje a my sa vám ozveme. 

 
 
 
 
 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že mnou dobrovolně poskytnuté údaje jsou pravdivé a v rozsahu, v jakém tyto požívají ochrany osobních údajů, souhlasím, aby byly zpracovány společností UPC Česká republika, s.r.o., se sídlem v Praze 4, Závišova 5, IČ 00562262 (dále jen „správce“) za podmínek stanovených Zásadami ochrany soukromí spotřebitelů. Současně souhlasím, aby uvedené údaje byly použity pro zasílání obchodních sdělení společnosti správce a jeho obchodních partnerů dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu neurčitou (tj. do odvolání), kterým mohou být za tímto účelem uvedené údaje předány.